Aktualności

                  

PLAN IMPREZ DLA DZIECI W LISTOPADZIE

Data

Godzina

Rodzaj imprezy

Osoba prowadząca

 

05.11

czwartek

 

Wszystkie grupy:

9:30

„Dzień Postaci z Bajek”

 

p. Justyna

 

09.11

poniedziałek

 

Wszystkie grupy:

9:15

 

„Gry planszowe w dobie cyfryzacji”

 

Zajęcia z arteterapeutką

      p. Monika

 

10.11

wtorek

 

Wszystkie grupy:

9:30

 

Dzień Niepodległości

 

p. Danuta

 

16.11

poniedziałek

 

Wszystkie grupy:

9:15

 

Ceramika – szkliwienie

 

Zajęcia z arteterapeutką

p. Monika

 

19.11

czwartek

 

Wszystkie grupy:

9:30

 

Bajkogranie – dzieci poznają instrumenty: gitara, cytra, ukulele

 

Musicalove

25.11

środa

Wszystkie grupy:

9:30

 

“Dzień Pluszowego Misia”

 

p. Ania

 

 

PLAN IMPREZ DLA DZIECI W PAŹDZIERNIKU

 

Data Godzina Rodzaj imprezy Osoba prowadząca
 

02.10

piątek

 

Wszystkie grupy:

9:00

 

Bal w ogrodzie na powitanie Przedszkola

 

Animator zabaw

 

06.10

wtorek

 

Wszystkie grupy:

9:15

 

Zdjęcia jesienne

(w ogrodzie)

 

Fotograf

 

19.10.

poniedziałek

 

Wszystkie grupy:

9:15

 

Warsztaty ceramiczne

„Lepienie Katarzyna Kobro- rzeźbiarka awangardowa”

 

Zajęcia arteterapeutką

z p. Moniką

 

26.10.

poniedziałek

 

Wszystkie grupy:

9:15

 

„Audio-wizualni. Nagrywamy audycję radiową”

 

Zajęcia arteterapeutką

z p. Moniką

 

28.10.

środa

 

Grupa II i III

9:15

 

Teatr Warszawki Koliberek, teatrzyk pt.

„Leśna apteka”

 

Teatr Warszawki Koliberek

 

 

 

PLAN IMPREZ DLA DZIECI W MARCU

Data Godzina Rodzaj imprezy Osoby obecne
 

06.03

piątek

 

10:00

 

Teatrzyk w wykonaniu artystów z Agencji Artystycznej EVENT

„Bajka o niegrzecznej królewnie”

 

Dzieci z wszystkich grup.

 

09.03

poniedziałek

 

09:15

Warsztaty filmowo – fotograficzne.
Robimy film o naszym przedszkolu!
 

Dzieci z wszystkich grup.

10.03

wtorek

09:20  

Wycieczka do teatru
(sala widowiskowa im. Lutosławskiego) na przedstawienie
„Shrek”

Dzieci z grupy III.
 

13.03

piątek

 

10:00

 

Spotkanie autorskie w bibliotece.

Anna Salamon i Alicja Kranik wokół pozycji „Literkowa książka”.

 

Dzieci z grupy II.

 

23.03

poniedziałek

 

09:15

 

Warsztaty z ceramiki:

Lepienie z gliny, formowanie brył, łączenie elementów.

 

Dzieci z wszystkich grup.

27.03

piątek

 

09:15

 

 

Teatrzyk jednego aktora
„Falko Show”.

Przedstawienie „Cyrk sznurkowy”

 

Dzieci z wszystkich grup.

 

 


 

Plan imprez w lutym

Data Godzina Rodzaj imprezy Osoby obecne
03.02 9.15  

Warsztaty filmowo – fotograficzne pt.” robimy film o przedszkolu .Poznamy  tajniki pracy z kamerą , dowiemy się dlaczego scenariusz jest taki ważny.

 

Dzieci z wszystkich grup
05.02 9.15  

Teatrzyk w wykonaniu artystów z teatru

„ Koliberek” przedstawienie pt. Tajemnica zimowych miesięcy

 

Dzieci z wszystkich grup
05.02 16.00  

Pokaz taneczny – w karnawałowych rytmach

 

Dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne , oraz ich rodzice
14.02 9.30  

Zabawa walentynkowa, w programie :

– ogłaszamy czerwony dzień w przedszkolu, wszyscy przychodzimy ubrani na czerwono

– dzieci wykonują ozdobne serca ( dowolna ilość , wielkość, sposób ozdabiania )

– o godzinie 10.30 zapraszamy wszystkie dzieci  na salę rytmiczną na zabawę karnawałową  w trakcie której , dzieci obdarują swoich kolegów i koleżanki  oraz   wszystkich pracowników przedszkola  własnoręcznie wykonanymi  sercami .

 

 

Dzieci z wszystkich grup

24.02 9.15  

Warsztaty z ceramiki – poznajemy techniki szkliwienia

 

Dzieci z wszystkich grup
26.02 10.00  

Warsztaty w ramach projektu pt. Moliki książkowe „, temat „Masz prawo- pomysły” Zajęcia odbędą się w Bibliotece Multimedialnej przy ulicy Tynieckiej .

 

Dzieci z grupy III

 

 

                    PLAN IMPREZ DLA DZIECI W STYCZNIU

Data Godzina Rodzaj imprezy Osoby obecne
10.01

piątek

10:00  

Teatrzyk w wykonaniu artystów z Agencji Artystycznej EVENT „Prawdziwa historia Kopciuszka” (bajeczka porusza temat praw dziecka)

 

Dzieci z wszystkich grup.

13.01

poniedziałek

09:15 Warsztaty z Panią Moniką
„Plastyka sensualna” – poznajemy różne masy plastyczne
Dzieci z wszystkich grup.
15.01

środa

10:00 Etnowycieczka do Biblioteki Multimedialnej przy ul. Tynieckiej Dzieci z grupy III.
16.01

czwartek

10:00  

Uroczystość z okazji
Święta Babci i Dziadka.
 

Zapraszamy na występy dzieci oraz wspólną zabawę i poczęstunek.

Babcie i Dziadkowie dzieci z grupy III.
21.01

wtorek

 

11:00

11:30

 

Uroczystość z okazji
Święta Babci i Dziadka.
 

Zapraszamy na występy dzieci oraz wspólną zabawę i poczęstunek.

Babcie i Dziadkowie dzieci z

grupy I (11:00)

grupy II (11:30)

27.01

poniedziałek

 

09:15

 

Warsztaty z ceramiki – lepimy z gliny na dowolny temat. Dzieci z wszystkich grup.
 

28.01

wtorek

 

 

10:00 Bal karnawałowy!

– wspólna zabawa przy muzyce tanecznej
– wysłuchanie mini konertu muzycznego
– prezentacja strojów karnawałowych
– wykonanie pamiątkowych zdjęć

Dzieci z wszystkich grup.

 

 

 


   

                    PLAN IMPREZ DLA DZIECI W GRUDNIU

Data Godzina Rodzaj imprezy Osoby obecne
03.12

wtorek

10:00  

Wycieczka do
Szkoły Podstawowej nr 202.

Zwiedzanie szkoły, udział w zajęciach sportowych i dydaktycznych.

Dzieci z grupy III.
06.12

piątek

10:00  

Mikołajki – wspólna zabawa:

– szukanie prezentów na terenie przedszkola
– odczytanie listu od Świętego Mikołaja – rozdanie drobnych upominków.

Dzieci z wszystkich grup.
 

 

 

11:00  

Warsztaty
„6 obrazów dla sześciolatka”.

Projekt realizowany przez
Ministerstwo Kultury.

 

Dzieci z grupy III.
09.12

poniedziałek

09:15  

Warsztaty sensoryczne – robimy latarenki, świąteczne ozdoby.

Dzieci z wszystkich grup.
11.12

środa

10:00  

Warsztaty w Bibliotece Multimedialnej w ramach projektu
„Moliki Książkowe”

Dzieci z grupy III.
12.12

czwartek

 

16:00

 

 

Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy III.

Po występach zapraszamy rodziców i dzieci na wspólną Wigilię.

Dzieci oraz Rodzice z grupy III.
13.12

piątek

 

10:00

 

 

Zabawa Świąteczna z Mikołajem!

– Teatrzyk  ”W poszukiwaniu ducha Świąt”
– Rozdanie prezentów przez Mikołaja

– Wspólne zdjęcia z Mikołajem

Dzieci z wszystkich  grup.
 

16.12

poniedziałek

 

09:15 Warsztaty z ceramiki – szkliwienie. Dzieci z wszystkich grup.
17.12

wtorek

10:00 Wycieczka do „Kina za rogiem”
na film pt.: „Psi patrol”.
Dzieci z grupy I.
 

 

 

15:30

 

Występy dzieci z grupy I z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Po występach zapraszamy rodziców i dzieci na wspólną Wigilię. Dzieci oraz Rodzice z grupy I.
16:15  

Występy dzieci z grupy II z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Po występach zapraszamy rodziców i dzieci na wspólną Wigilię.

 

Dzieci oraz Rodzice z grupy II.
 

18.12

środa

 

10:00  

Warsztaty w Bibliotece Multimedialnej

„A w Wigilię przyjdzie niedźwiedź”.

 

Dzieci z grupy II.
 

19.12

czwartek

 

16:00  

Teatr Rodziców przedstawia sztukę pt.:

„Świąteczny galimatias”

Po spektaklu zapraszamy na świąteczny kiermasz.

 

Dzieci oraz Rodzice z wszystkich grup.
20.12

piątek

15:00  

Świąteczny Kiermasz – wyroby artystyczne, rękodzieło.

 

 

Dzieci oraz Rodzice z wszystkich grup.

 


                    PLAN IMPREZ DLA DZIECI W LISTOPADZIE

Data Godzina Rodzaj imprezy Osoby obecne
 

05.11

wtorek

 

09:30 – 10:15

10:30 – 11:30

 

Warsztaty „Czarowanie zajadanie”

w ramach projektu „Akcja wyobraźnia”.

 

Dzieci z grupy II.

Dzieci z grupy III.

08.11

piątek

11:00  

Warsztaty
„6 obrazów dla sześciolatka”.

Projekt realizowany przez
Ministerstwo Kultury.

Dzieci grupy III.
12.11

wtorek

15:00  

Uroczystość patriotyczna z okazji Święta Niepodległości.

Koncert pt.:
„Serce w plecaku – spotkanie z pieśnią legionową”.

 

Dzieci z wszystkich grup.
 

15.11

piątek

 

09:30 – 10:15

10:30 – 11:30

 

Warsztaty „Czarowanie zajadanie”

w ramach projektu „Akcja wyobraźnia”.

 

Dzieci z grupy II.

Dzieci z grupy III.

18.11

poniedziałek

 

15:15 – 16:00
grupa I

16:00 – 16:45
grupa II

16:45 – 17:30
grupa III

Warsztaty z rodzicami

„Kantor w czarnym teatrze.”

Dzieci i Rodzice z wszystkich grup.
20.11

środa

 

10:00

 

 

Warsztaty w Bibliotece Multimedialnej

„Kolorowy świat uczuć”

Dzieci z grupy III.
21.11

czwartek

 

 

10:30–grupa I

11:30–grupa II

12:30-grupa III

 

 

Warsztaty w Bibliotece z ramach projektu:

„Mała Książka – wielki człowiek”

 

Dzieci z wszystkich  grup.

 

 

 

25.11

poniedziałek

 

 

09:15 Warsztaty z ceramiki – lepimy gliniane bałwanki.  

Dzieci z wszystkich grup.

 

 

26.11

wtorek

 

 

10:30

 

Wycieczka do „Kina za rogiem”
na film pt.: „Coco”.
 

Dzieci z grupy II i III.

 

 

29.11

piątek

 

11:00 Warsztaty
„6 obrazów dla sześciolatka”.Projekt realizowany przez
Ministerstwo Kultury.
Dzieci z grupy III.

 


         PLAN IMPREZ DLA DZIECI W PAŹDZIERNIKU

Data Godzina Rodzaj imprezy Osoby obecne
 

01.10

wtorek

 

09:30

 

Warsztat
„Słuchowisko – Jak Słonik polubił chodzenie do przedszkola”
Fundacja artystyczna MŁYN

 

Dzieci z grupy I.

 

01.10

wtorek

 

10:00 – 11:00

11:00 – 12:00

 

Warsztat teatralno-lalkowy „Skrzatowisko”.
Projekt realizowany przez Fundację Artystyczną MŁYN

 

Dzieci z grupy II.

Dzieci  z grupy III.

 

02.10

środa

 

09:30

 

Warsztat na podstawie słuchowiska teatralnego. Projekt realizowany przez Fundację Artystyczną MŁYN.

 

Dzieci z grupy I.

 

03.10

czwartek

 

09:30

 

Warsztat na podstawie słuchowiska teatralnego. Projekt realizowany przez Fundację Artystyczną MŁYN.

 

Dzieci z grupy I.

 

03.10

czwartek

 

09:30 – 13:00

 

 

Wycieczka do stadniny koni
„Ośrodek Hipoterapii Pańczak”
na Warszawskim Ursynowie.  

 

Dzieci z grupy II.

 

03.10

czwartek

 

11:00

 

 

Projekt realizowany przez Ministerstwo Kultury „6 obrazów dla sześciolatka”.

 

Dzieci z grupy III.

 

04.10

piątek

 

11:00

 

Teatrzyk pt.: „Jarzynowe wesele” w wykonaniu agencji artystycznej Koliberek.

 

Dzieci z wszystkich grup.

 

07.10

poniedziałek

 

09:30

 

Warsztaty z arteterapeutą
„Myślenie wizualne z fotografią”

 

Dzieci z wszystkich grup.

 

08.10

wtorek

 

09:30 – 10:15

10:30 – 11:30

 

Zajęcia teatralno-kulinarne
„Czarowanie – zajadanie”
w ramach projektu „Akcja wyobraźnia”

 

Dzieci z grupy III.

Dzieci z grupy II.

 

11.10

piątek

 

08:00 – 11:00

 

Wycieczka do piekarni „Grzybki”.

W programie zwiedzanie piekarni, wyrabianie ciasta oraz degustacja.

 

Dzieci z grupy III.

 

15.10

wtorek

 

09:30 – 10:15

10:30 – 11:00

 

Zajęcia teatralno-kulinarne
„Czarowanie – zajadanie”
w ramach projektu „Akcja wyobraźnia”

 

Dzieci z grupy III.

Dzieci z grupy II.

 

15.10

wtorek

 

11:00 – 12:00

 

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

Dzieci z wszystkich grup.

 

22.10

wtorek

 

09:30 – 10:15

10:30 – 11:30

 

Zajęcia teatralno-kulinarne
„Czarowanie – zajadanie”
w ramach projektu „Akcja wyobraźnia”.

 

Dzieci z grupy III.

Dzieci z grupy II.

 

28.10

poniedziałek

 

09:15

 

Warsztaty z ceramiki – szkliwienie.

 

Dzieci z wszystkich grup.

 


 

UWAGA RODZICE!

Opłaty za przedszkole w miesiącu wrześniu będą przyjmowane w dniach:

16.09.2019 r. (poniedziałek) w godz. 15:00 – 17:00

17.09.2019 r. (wtorek) w godz. 08:00 – 10:00

W tych dniach można odebrać zwrot odpisów, w formie gotówki, za miesiąc czerwiec i sierpień (dyżur wakacyjny).
Jeżeli ktoś nie będzie mógł odebrać odpisu w w/w dniu, bardzo proszę o telefon w celu umówienia się z Panią Małgosią na dogodny termin.

 

 


 

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów na zebranie organizacyjne w dniu 09.09.2019 r. o godzinie 17:30. Obecność obowiązkowa. Prosimy o przybycie bez dzieci.

 


 

PLAN IMPREZ DLA DZIECI WE WRZEŚNIU

Data Godzina Rodzaj imprezy Osoby obecne
12.09

środa

10:00  

Spotkanie w Bibliotece Multimedialnej przy ulicy Tynieckiej:

 spotkanie z autorką książek  Panią M. Kamińską.

Dzieci z grupy II i III.
16.09

poniedziałek

09:15 Warsztaty artystyczne z arteterapeutą.

Temat warsztatów  „Międzynarodowy Dzień Kropki”

Dzieci z wszystkich grup.
20.09

piątek

09:30  

Światowy Dzień Przedszkolaka

Zabawy, konkursy, wesołe świętowanie pełne niespodzianek.

Dzieci z wszystkich grup.
21.09

sobota

10:00

13:00

Festyn rodzinny „Powitanie Jesieni”

– uroczyste pasowanie najmłodszych dzieci na przedszkolaków

– wykonywanie jesiennych stworków z warzywa, kasztanów i jarzębiny

– wspólna zabawa z piosenką (prowadzi zespół artystyczny Metrum EVENT)

– poczęstunek

Dzieci i rodzice z wszystkich grup.
30.09

poniedziałek

09:15 Warsztaty ceramiczne – poznajmy właściwości gliny.  

Dzieci z wszystkich grup.